Supermarket Mania

iPhone için Süpermarket Yönetim Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 63.5 MB
  • Version 1.9
  • Dil İngilizce
  • Firma G5 Entertainment
Supermarket Mania; iOS işletim sistemine sahip iPhone cihazlarınıza yükleyerek oynayabileceğiniz, Nikki ile birlikte hayalinizdeki süpermarketi oluşturarak müşterilerinize en mükemmel hizmeti vermeye çalışacağınız oldukça eğlenceli bir süpermarket yönetim

Supermarket Mania; iOS işletim sistemine sahip iPhone cihazlarınıza yükleyerek oynayabileceğiniz, Nikki ile birlikte hayalinizdeki süpermarketi oluşturarak müşterilerinize en mükemmel hizmeti vermeye çalışacağınız oldukça eğlenceli bir süpermarket yönetim oyunudur.

Tamamen ücretsiz olan oyunda Nikki ile birlikte süpermarketinizi oluşturarak en mükemmel şekilde yönetmelisiniz. Aynı anda beş mağazayı yönetmeye çalışacağınız oyunda marketinizi dilediğiniz şekilde dekore edebilir ve dilediğiniz malı satın alarak müşterilerinize sunabilirsiniz.

50 farklı ve zorlu oyun düzeyinden oluşan oyunda 7 farklı müşteri türü bulunuyor. Ayrıca kazandığınız paralar ile dükkanınız için 20 adet aksesuarlardan dilediğinizi alarak dükkanınızı özelleştirebilir ve yükseltebilirsiniz.

Bunun yanı sıra oyunda İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Rusça dil desteği bulunmaktadır.

Daha Fazla Göster
Supermarket Mania indir